Largest eyewear range immediately available!
Nemokamas siuntimas ir grąžinimas   
30 dienų grąžinimo teisė  
0
0
Pirkinių krepšelis
 
Your basket is empty.
0
0
Akiniai nuo saulės
Akiniai
Akiniai sportui

 
 
 

Duomenų apsauga

 
Pradžios puslapis  > Duomenų apsauga
Duomenų apsauga
 

Turinys


  "Mums yra labai svarbi Jūsų privačios sferos apsauga. Toliau norime Jus informuoti, ar ir kaip surenkami, apdorojami ir panaudojami Jūsų asmeniniai duomenys ryšium su Jūsų apsilankymu mūsų internetiniuose puslapiuose.

  Iš principo mūsų internetiniais puslapiais galite naudotis nepateikdami savo asmeninių duomenų. Mes sužinome tik Jūsų interneto paslaugų teikėjo vardą, Jūsų IP, interneto puslapį, iš kurio mus aplankote, ir interneto puslapius, kuriuos aplankote pas mus. Remiantis šiais duomenimis statistikos tikslais atliekama analizė, išsaugant Jūsų anonimiškumą.

  Privatumo politika ir duomenų saugumas

  Mūsų privatumo politika grindžiama Vokietijos duomenų apsaugos įstatymu (BDSG) bei Telekomunikacijų įstatymu (TMG).

  Šifravimas (SSL)

  Siekiant apsaugoti Jūsų asmeninius duomenis nuo piktnaudžiavimo jais ir pašalinių prieigos, Jūsų užsakymai internetu perduodami užšifruoti. Užšifruojant Jūsų asmeniniai duomenys, pvz., adresas, telefono numeris arba kreditinės kortelės numeris, pakeičiami kodu, kurio pašaliniai asmenys perduodant internetu perskaityti negali. Jūsų asmeniniams duomenims užšifruoti naudojame 256 Bit SSL.

  Informacijos suteikimas

  Jums pageidaujant, nemokamai galime suteikti informaciją apie tai, kokie duomenys Jūsų asmeniniai duomenys yra išsaugoti, apie gavėjus, kuriems perduodami duomenys, ir duomenų išsaugojimo tikslą. Jei to pageidaujate, prašome atsiųsti žinutę el. paštu: info@edel-optics.lt. Tai pat esame įpareigoti, Jums pageidaujant, apie Jus išsaugotus duomenis taisyti, stabdyti duomenų tvarkymą ar juos ištrinti.

  Slapukų naudojimas

  Norėdami, kad apsilankymas mūsų internetiniame puslapyje būtų įdomus ir kad būtų galima atlikti tam tikras funkcijas, įvairiuose puslapiuose naudojame slapukus. Tai yra mažos tekstinės rinkmenos, kurios išsaugomos Jūsų kompiuteryje. Kai kurie slapukai nustojus veikti naršyklei, t. y. ją išjungus, pašalinami (vadinamieji seanso slapukai). Norint naudotis mūsų pirkinių krepšeliu, reikia leisti naudoti seanso slapukus. Kiti slapukai lieka Jūsų kompiuterio atmintyje ir leidžia mums ar mūsų partnerių įmonėms atpažinti Jūsų naršyklę apsilankant kitą kartą (ilgalaikiai slapukai). Ilgalaikius slapukus saugome ne ilgiau kaip 6 mėnesius. Po to jie automatiškai pašalinami. Savo naršyklę galite nustatyti taip, kad apie slapuko naudojimą būtumėte informuoti ir galėtumėte nuspręsti, ar leisti naudoti atitinkamą slapuką arba ar leisti naudoti slapukus tam tikrais atvejais arba juos atmesti. Neleidus naudoti slapukų, gali būti apribotas mūsų internetinių puslapių funkcionalumas.

  Mūsų internetiniuose puslapiuose surinkti Jūsų asmeniniai duomenys be Jūsų sutikimo yra naudojami tik sutarties įgyvendinimui ir vykdymui bei Jūsų užklausimų tvarkymui.

  Jūsų duomenys savireklamos tikslais bus naudojami tik tada, jei Jūs tam duosite sutikimą. Užsiregistruojant gauti mūsų naujienlaiškį Jūsų el. pašto adresas naudojamas mūsų reklaminiais tikslais, kol Jūs nutrauksite naujienlaiškio registraciją. Bet kada galite atšaukti leidimą naudoti įmonei „Edel-Optics“ Jūsų el. pašto adresą informacijai apie paslaugas ir produktus siųsti, ir dėl to Jums teks padengti tik komunikacines išlaidas pagal bazinį tarifą. Jei nebenorite gauti žinučių su informacija apie paslaugas ir produktus, tiesiog parašykite mums el. paštu: info@edel-optics.lt. Savaime suprantama, užtikriname Jūsų duomenų saugumą pagal VFR duomenų apsaugą reglamentuojančius įstatymus.

  Jei norite, kad duomenys ateityje nebebūtų naudojami, savo sutikimą, bet kada galite atšaukti. Pagal VFR duomenų apsaugą reglamentuojančius įstatymus Jūs turite teisę nemokamai gauti informaciją apie tai, kokie Jūsų asmeniniai duomenys yra išsaugoti, taip pat teisę duomenis taisyti, stabdyti duomenų tvarkymą ar juos ištrinti. Dėl grąžinimo ar informacijos prašome kreiptis adresu:

  Edeloptics GmbH
  Nobistor 16
  22767 Hamburg
  Deutschland

  Telefonas +37 052141238
  Faksas +49 40 689878-828

  El. paštas: info@edel-optics.lt
  Internetas: www.edel-optics.lt  Google Analytics

  Šis tinklalapis naudoja „Google Analytics“, įmonės „Google Inc.“ tinklalapio analizės paslaugas („Google“). „Google Analytics“ naudoja slapukus, tekstines rinkmenas, kurios išsaugomos Jūsų kompiuteryje ir kurioms naudojantis galima atlikti tinklalapio naudojimo analizę. Slapukų sukaupta informacija apie šio tinklalapio naudojimą paprastai persiunčiama į „Google“ serveri, esantį JAV, ir ten išsaugoma. Šiame tinklalapyje suaktyvinus IP anonimizavimą, Jūsų IP adresas šalyse, kurios yra Europos Sąjungos narės, arba kitose Europos ekonominės erdvės šalyse prieš tai sutrumpinamas. Pilni IP adresai į JAV esantį „Google“ serverį nesutrumpinti perduodami ir ten sutrumpinami tik išimtinais atvejais. Šio tinklalapio savininko pavedimu „Google“ naudoja šią informaciją, kad išanalizuotų, kaip Jūs naudojatės šiuo tinklalapiu, ir parengtų ataskaitas apie tinklalapių aktyvumą ir kad tinklalapio naudotojui galėtų suteikti kitas su tinklalapio ir interneto naudojimu susijusias paslaugas. Iš Jūsų naršyklės perduoti IP adresai, kiek tai yra susiję su „Google Analytics“, nėra susiejami su kitais „Google“ duomenimis. Atitinkamai nustatę savo naršyklės programą, galite neleisti išsaugoti slapukų; tačiau norime atkreipti Jūsų dėmesį į tai, kad tokiu atveju ne visiškai galėsite naudotis kai kuriomis šio tinklalapio funkcijomis. Be to, Jūs galite neleisti perduoti „Google“ slapukų sukurtų duomenų, susijusių su tuo, kaip naudojatės tinklalapiu (įsk. ir Jūsų IP adresą), bei neleisti „Google“ šių duomenų apdoroti – tai galite atlikti parsisiuntę ir instaliavę naršyklės papildinį, kurį rasite šioje nuorodoje:
  http://tools.google.com/dlpage/gaoptout?hl=de"